Bodrum Spa Masaj Center
Rena Spa Bodrum

Royal Arena Rena Spa Bodrum, Uzakdoğu Terapistleri ve Masajları ile Bodrum’da Unutamayacağınız SPA Masaj Keyfini sizlere yaşatıcaktır.

Tamamen Sağlıklı ,temiz ve ferah bir ortamda gerçekleştirilen Masajlar, Bodrum’ da benzersiz Spa Masaj ve Bodrum Uzakdoğu Masajlarını ,değerli misafirlerinin hizmetine sunmaktadır.

Ayrıca Bodrum Rena Spa salonunda aşağıdaki tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Mevcut olan Jakuzi, Sauna, Kapalı Yüzme Havuzu ve Fitness hizmetlerinden de dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Bodrum Uzakdoğu Masajları ve Rena Spa Masaj Salonu Rezervasyonu için tıklayın

RENA SPA BODRUM

Rena Spa ‘da nelerden yararlanabilirim?

Rena Spa Masajlarının tamamını incelemek için tıklayın.

6 Masaj Odası
2 Tai Masaj Odası
Cilt Bakımı Odası
Türk Hamamı
Sauna
Jakuzi
Ayak Bakım Odası
Kapalı Yüzme Havuzu
Fitness Salonu
Vitamin Bar
Bay Bayan Soyunma Odaları

Spa ‘nın Avantajları Nelerdir ?

Spa’nın tanımı, şifalı sular ile yapılan bakım demektir. Spa pazarı epey gelişmesine rağmen Türkiye‘de yeni gelişmekte olan bir sektördür.

Bodrum Spa ve Masaj, hızla gelişmekte olan bir kavram ve dünyanın birçok yerindeki resort ve otel komplekslerinde yer almaya devam ediyor.

Spa Masaj merkezlerini diğer merkezlerden ayıran özellikler, mekanın girişinden başlıyor. Müzik sistemi ve dekoruna kadar, hoş kokulu mumlardan ışık sistemine kadar kullanılan kozmetik malzemeleri de dahil merkeze gelen kişiye ruhsal ve bedensel hizmet sunuyor. Spa müşterileri genelde vücut bakım programlarını tecih ediyor.

Rahatlatıcı aroma yağları ile salt body peeling’in kombine edilerek masaj teknikleriyle kişiye uygulanan bu bakım, hem vücudu, hem de ruhsal rahatlatmayı sağlıyor. Masaj yağı içeriğindeki citrus aromaları sayesinde kan dolaşımını hızlandırıp, vücuda zindelik kazandırırken, salt body peelingle de cildi ölü deriden arındırıyor. Bunun ardından toz halindeki deniz yosununu su ile kıvamlaştırarak kişinin komple vücuduna sürülmesi sağlanıyor. Stretch filmlerle bandajlayarak dermolife cihazına kişi yatırıldıktan sonra titreşim usulüyle kan dolaşımının hızlandırılması ve cihazın püskürttüğü aroma buharı ile de vücudun toksinlerden arındırılması sağlanıyor. Cihazda bulunan farklı renk yansımaları, renk terapisi de yaparak kişinin ruhsal yönden dinlenmesine ve rahatlamasına olanak veriyor.

Bunun yanında kullanılan bir diğer yöntem de deniz tuzları ve yosunlarıdır. Bunlar, mineralleri bakımından zengin ve aynı zamanda içeriklerinde cilt proteini olan elastini artıran ön maddeleri içerirler. Bu sebepten dolayı, üyesi bulunduğunuz merkezlerde bu tarz uygulamalara çok dikkat etmelisiniz. Tüm bu uygulamaların amacı, vücudun su ve tuz dengesini ayarlaması, bedene enerji kazandırmaları, yorgunluğu ve ağrıyı almaları ve az önce de değindiğim gibi cilt proteini olan elastinin yeniden yapılanmasını sağlamaktır.