Bodrum Şehir Rehberi

Bodrum Yarımada için Tatil Gezi Turizm Rehberi burada !

Bodrum Merkez, Akyarlar, Bağla, Bitez, Yalıkavak, Bardakçı, Gümbet, Gümüşlük, Gündoğan, Güvercinlik, Bardakçı, Konacık, Mazı, Karaincir, Ortakent, Torba, Kadıkalesi, Yalıçiftlik, Güllük ilçelerinde

>Ne nerede ? >Gece hayatı nasıl ? >Gezilecek yerler ? >Bodrum Koyları >Bodrum Otelleri > Bodrum Tatil Köyleri >Bodrum Araç Kiralama  aradığınız herşey burada !

Bodrum Mavi Yolculuk Turları

Koyu mavi ufuk, teknenin bordasına vuran dalgaların sesi ve baş döndürücü iyot kokusu. Derin bir sessizlikte, tümüyle doğaya adanmış günler… Denizin tadını ve kokusunu hakkıyla çıkarmak isteyenlerin tercih ettiği münferit tekne turları, seyir güzergahını gönlünce belirleyebilme özgürlüğü sunuyor.

Bodrum Yarımada Dalış Noktaları

Koyu mavi ufuk, teknenin bordasına vuran dalgaların sesi ve baş döndürücü iyot kokusu. Derin bir sessizlikte, tümüyle doğaya adanmış günler Denizin tadını ve kokusunu hakkıyla çıkarmak isteyenlerin tercih ettiği münferit tekne turları, seyir güzergahını gönlünce belirleyebilme özgürlüğü sunuyor.

Bodrum Tatil Rehberi

Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir Kabaağaçlı böyle yazmıştı Bodrum için. Türkiye’nin tatil yöreleri içinde hiç bir yer Bodrum kadar değişik bir imaja sahip değildir. Herkesin ayrı bir Bodrum’u vardır.

İsterseniz Bodrum’u Türkiye’ye ve dünyaya tanıtan Halikarnas Balıkçısı’nın Bodrum’u ile başlayalım: ‘Eskiden evler, savaş ve savunma için yüksek yamaçlara kondurulurdu. Bunlara ev değil ‘kule’ denirdi.