Royal Arena Bodrum’ da Toplantı ve Kokteyl Ayrıcalığı Arena Hall

Bodrum Organizasyon ‘ları Arena Hall 200 m2 alanda 4 m yüksekliği olan ve içinde kolon bulunmayan ana toplantı salonumuz olup, son teknolojiye sahip teknik donanımıyla 300 kişiye hizmet verebilmekteyiz.

Bodrum organizasyon larınız için ayrıca 110 m2 ve 120 m2 alana sahip olan 2 tane workshop, az katılımlı toplantılarınız için idealdir.

Kurabiyeler, çikolatalar, taze meyve suları, mevsim meyveleri ve Royal Arena Resort Bodrum’e özgü daha birçok değişik tat kahve molalarınıza keyif katacak. Royal Arena Resort Bodrum’ de organizasyonları olan misafirlerimize bu lezzetleri memnuniyetle sunuyoruz.

BANKET HİZMETİ

Açık Restaurant’da enfes Gümbet manzarası eşliğinde düğün, kokteyl veya diğer özel organizasyonlarınız için 300 kişiye kadar hizmet verebilmekteyiz.

Alternatif olarak 250 kişi kapasiteli Panorama Restaurant ’ımızda da misafirlerimizi ağırlamaktayız.

TEKNOLOJİ

Royal Arena Bodrum organizasyonlarında, teknoloji alanında avantaj sağlıyor.

Hızlı kablosuz internet bağlantısı
Kablolu mikrofon
Yaka mikrofonu
Projeksiyon cihazı

Nasıl Ulaşırım?

Bodrum, dünyaca ünlü bir tatil beldesi olması nedeniyle gelişmiş ulaşım imkanlarına sahiptir. Şehrin hava ulaşımı Milas-Bodrum Havalimanı üzerinden sağlanmaktadır ki şehre uzaklığı 32 km.’dir. Bodrum’da üç büyük marina ve kruvaziyer yanaşma iskelesi de mevcuttur. Marinaların ilk yapılanı Bodrum merkezde bulunan Milta marinadir. İkinci marina Turgutreis beldesinde bulunan D Marin ve üçüncüsü Yalıkavak beldesinde bulunan Palmarina’dır.

Bodrum önemli bir karayolu kavşağında bulunmaz. Bodrum’a karayoluyla ulaşım Milas üzerinden çift şeritli asfalt yol ile sağlanmaktadır. Bodrum, il merkezi Muğla’ya 111 km., İzmir’e 242 km., Marmaris’e 165 km. ve Fethiye’ye 234 km. uzaklıktadır.