Royal Arena Bitez Beach & Restaurant sizlere ayrıcalıklı fırsatlar sunuyor.

Bitez sahilinde yer alan Royal Arena Bitez Beach & Restaurant, doğayla içice olmasının yanısıra zengin yemek menüsüyle sohbetlerinize canlılık katıyor. Tatilinizde aradığınız herşeye ulaşabileğiniz  zengin yemek menüsü, eğlence, su sporları, müzik, deniz ve çeşitli beach organizasyonları ve daha bir çok aktiviteleri ile tatilinizi unutulmaz kılacaktır.

Servis saatleri

Royal Arena Otel’ den her saat başı kalkan Royal Arena servisleri ile 5 dakikalık ulaşım imkanı sağlanmaktadır. Otel misafirleri dilediği gibi Bitez Beach ayrıcalığını istediği an yaşayabilme imkanına sahiptir.

Royal Arena Bitez’de rahatınız için bütün detaylar düşünüldü

Güleryüzlü personeli ile Bitez plajında kendinizi ayrıcalıklı hissedersiniz. Ayrıca Bitez Beach & Restaurant Düğün, Nişan ve kokteyl organizasyonlarınıza da eşlik eder.

Bitez Tarihi

2012 yılına kadar Bodrum ilçesine bağlı bir köyken, 2012 yılında Muğla’nın büyükşehir olmasıyla bu ilçeye bağlı bir mahalle statüsünü almıştır.

Bodrum’a 8 km uzaklıkta yer alır. Bodrum hava alanına 45 km, İzmir hava alanına 220 km, Dalaman hava alanına 200 km uzaklıktadır.En iyi korunmuş yeşil alanlara sahiptir. Bitez plajı mavi bayraklıdır. Günümüzde sörf merkezlerinden biri haline gelmiştir. Bitez sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin yeridir. Barları ile tanınan Gümbet Biteze yürüme mesafesindedir.